TANIŞMAMIZA ÖZEL FIRSAT:
GÜN : SA : DK : SN
Yüksek Performans, Rakipsiz Fiyatlandırma!

VDS Satın Al

Yüksek performans garantili VDS Sunucu çözümlerimizi inceleyin. Yeni nesil işlemciler, SSD diskler, limitsiz trafik, ücretsiz teknik destek ve en uygun fiyatlarla VDS satın al. Tanışmamıza özel fiyatlarla*

  • *%100 NVMe SSD Depolama
  • *Paylaşımsız Kaynaklar
  • *Türkiye/DGN Veri Merkezi
  • *Ücretsiz Hosting Paneli
Müşteri Yorumları 5/5
VDS Sunucu Banner

VDS Sunucu Fiyatları

Linux ve Windows işletim sistemi seçenekleri ile 60 saniyede kullanıma hazır VDS Sunucu paketleri. Hemen şimdi inceleyin.

Aylık
Yıllık
Paketler
CPU
RAM
Disk
Trafik
Aylık Fiyat
%50'ye Varan İndirim Fırsatı!
İlk Ay Fiyat*
VDS - Ekonomik
CPU : 2 Core 2 x 2 GHZ
RAM : 2 GB ECC RAM
Disk : 40 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺3.118 ₺2.339 ₺259,90/Ay
İlk Ay : ₺259,90 ₺179,90
VDS - Standart
CPU : 2 Core 2 x 2 GHZ
RAM : 4 GB ECC RAM
Disk : 60 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺350,90/Ay ₺4.210 ₺3.158
İlk Ay : ₺350,90 ₺235,90
VDS - İdeal
en çok tercih edilen
CPU : 4 Core 4 x 2 GHZ
RAM : 6 GB ECC RAM
Disk : 80 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺497,90/Ay ₺5.974 ₺4.182
İlk Ay : ₺497,90 ₺278,90
VDS - İdeal+
CPU : 4 Core 4 x 2 GHZ
RAM : 8 GB ECC RAM
Disk : 80 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺553,90/Ay ₺6.646 ₺4.652
İlk Ay : ₺553,90 ₺306,90
VDS - Premium
CPU : 6 Core 6 x 2 GHZ
RAM : 8 GB ECC RAM
Disk : 80 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺620,90/Ay ₺7.450 ₺5.215
İlk Ay : ₺620,90 ₺360,90
VDS - Premium+
CPU : 8 Core 8 x 2 GHZ
RAM : 10 GB ECC RAM
Disk : 100 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺725,90/Ay ₺8.710 ₺5.662
İlk Ay : ₺725,90 ₺402,90
VDS - Ultra
CPU : 8 Core 8 x 2 GHZ
RAM : 12 GB ECC RAM
Disk : 150 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺800,90/Ay ₺9.610 ₺6.247
İlk Ay : ₺800,90 ₺499,90
VDS - Ultra+
CPU : 10 Core 10 x 2 GHZ
RAM : 16 GB ECC RAM
Dik : 200 GB NVMe SSD
Trafik : Limitsiz 1.000 Mbit/s
Fiyat : ₺1.306,90/Ay ₺15.682 ₺7.841
İlk Ay : ₺1.306,90 ₺653,90


* İlk ay geçerli indirimli fiyatlar tanışma kampanyası dahilinde yalnızca ilk kez yapılan siparişler için geçerlidir.
* Belirtilen fiyatlara KDV dahil değildir.

VDS Sunucu Paketleri Öne Çıkan Özellikleri

Otomatik Aktivasyon

Siparişiniz tamamladıktan sonra VDS Sunucu hizmetiniz otomatik olarak aktif olur. Müşteri paneli aracılığıyla işletim sisteminizi kurabilir ve sunucunuzu anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gelişmiş Kontrol Paneli

Müşteri panelimiz aracılığıyla, sanal sunucunuzla ilgili işlemleri kolayca yönetebilirsiniz. İşletim sistemi kurulumundan, sunucunuzu açma, kapama, yeniden başlatma gibi temel işlemlere kadar her şey elinizin altında!

Trafik Limitsiz Bağlantı

Ek trafik maliyetleri konusunda endişelenmenize gerek yok! Sunucularımızda hızlı ve özgür bir internet deneyimi sunmak adına trafik limitlemesi uygulamıyoruz. Kota sınırı olmayan hızlı bir internet deneyimi Hostware'da sizleri bekliyor!

2N+1 Enerji Altyapısı

Kesintisiz hizmet sağlamak amacıyla 2N+1 enerji altyapısı kullanıyoruz. Güç kaynaklarının herhangi birinde oluşabilecek beklenmedik arıza durumlarında, hemen devreye giren yedek UPS'ler sayesinde enerji kesintisiz bir şekilde aktarılır. Bu sayede, sunucularınız kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam eder.

%99.9 Uptime Garantisi

Hostware olarak, sunucu hizmetlerimizin güçlü altyapısına olan güvenimizi vurguluyoruz. Tüm hizmetlerimizde, hizmet süreniz boyunca %99.9'luk uptime(çalışma süresi) garantisi sunuyoruz.

Yedekli Network Altyapısı

Operatörlerde oluşabilecek herhangi bir arıza veya bakım durumunda trafik otomatik olarak yedek operatörler üzerinden sağlanır. Çoklu operatör desteği sayesinde ağ bağlantınız kesintiye uğramaz.

Yedekleme Çözümleri

Veri güvenliği için yedeklilik en önemli kural. Verilerinizin güvenliği için opsiyonel olarak FTP alanı ve günlük yedekleme olmak üzere iki ayrı yedekleme çözümü sunuyoruz.

Anti DDoS Firewall

Sunucunuza gelen trafiği korumak için opsiyonel bir firewall hizmetimiz bulunmaktadır. Firewall hizmeti ile istenmeyen trafik filtrelenerek sunucunuza sadece güvenli ve temiz trafiğin ulaşması sağlanır.

7/24 Profesyonel Destek

Satın almış olduğunuz VDS Sunucu hizmetiniz ile ilgili soru ve sorunlarınız için 7 gün 24 saat aktif çalışan teknik ekibimiz daima yanınızda. Bizimle iletişime geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir kaç adımda kullanıma hazır

Otomatik Kurulabilir İşletim Sistemleri

Sunucu yönetim paneli aracılığıyla, aşağıdaki işletim sistemlerini otomatik olarak kurabilirsiniz.
Farklı işletim sistemi taleplerinizin kurulumları ise teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Windows Server, veri depolama, uygulamalar ve kurumsal ağlar üzerinde yönetim sağlamak için Microsoft tarafından sunucular üzerinde kullanılmak amacıyla özel tasarlanmış kurumsal işletim sistemidir. VDS Sunucularımızda Windows Server 2019 ve Windows Server 2022 sürümleri ücretsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz müşteri panelinizden 60 saniye içerisinde kurulumu gerçekleştirebilir ve sunucunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

CentOS, Red Hat Enterprise Linux kaynak kodları üzerine kurulu ve bağımsız bir topluluk tarafından geliştirilen bir Linux dağıtımıdır. Yüksek performansı nedeni ile CentOS, web sunucuları üzerinde en çok tercih edilen işletim sistemlerinden biridir. Hostware VDS yönetim paneli üzerinde otomatik kurulabilir işletim sistemlerimizin arasında CentOS dağıtımlarından biri olan CentOS 7'de bulunmaktadır. Tercih etmeniz halinde kurulumunu bir kaç adımda gerçekleştirebilirsiniz.

Ubuntu, Canonical Ltd. tarafından geliştirilen bireysel ve kurumsal tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulan bir Linux dağıtımıdır. 40 milyonu aşkın kullanıcısı ile en çok kullanılan Linux dağıtımlarından biridir. Her iki yılda bir LTS sürümleri yayınlanır ve 5 yıl süreyle güncelleme desteği sağlanmaktadır. VDS Sunucu hizmetlerimizde şu an için Ubuntu 18.04 ve 19.04 sürümlerinin kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Debian, GNU/Hurd, GNU/Linux çekirdek seçenekleri bulunan açık kaynak kodlu Linux dağıtımıdır. Debian Google başta olmak üzere bir çok web sitesinin altyapısında kullanılmaktadır. Popüler dağıtımlardan Ubuntu, ülkemizde geliştirilen Pardüs gibi Linux dağıtımları Debian altyapısını kullanır. Debian tamamen ücretsizdir ve VDS sunucularımızda otomatik kurulabilir işletim sistemleri arasında yer almaktadır.

VDS satın alırken merak ettiğiniz tüm konularda size yardımcı olmamızı ister misiniz? Bizimle İletişime Geç

VDS Sunucu Nedir?

VDS sunucu (Sanal Sunucu), fiziksel sunucu üzerinde bulunan bellek, işlemci (CPU), disk vb. kaynakların sanal olarak ayrıldığı bir sunucu türüdür. Fiziksel sunucu kaynaklarının tek bir sunucu üzerinde kullanılması yerine, birden fazla sanal sunucu aynı fiziksel sunucu üzerinde barındırılır. VDS(Virtual Dedicated Server) sunucularda donanımsal kaynaklar diğer sanal sunucular ile paylaşılmaz. Bu sayede VPS(Virtual Private Server) sunuculara kıyasla çok daha yüksek bir performans elde edilir. VDS sunucular genellikle web sitesi barındırmak, uygulama geliştirmek, veritabanı yönetmek gibi çeşitli amaçlar için kullanılır.

Neden VDS Server Kiralamalıyım?

Hostware VDS hizmetlerini tercih etmeniz için yüzlerce neden var. Özetlemek gerekirse, VDS ile paylaşımlı hosting hizmetlerimize kıyasla çok daha yüksek bir performans elde edersiniz. Sunucu kaynakları, ihtiyaçlarınıza göre ölçeklendirilebilir, bu da size maliyet avantajı sağlar. Ayrıca, bir VDS sunucu kiraladığınızda, sunucu üzerinde tam yetkiye sahip olursunuz. Bu sayede sunucunuza dilediğiniz uygulamaları kurabilir, ayarlarınızı istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

Tüm zamanların en iyisi

NVMe Plus ile güç seninle!

VDS Server hizmetlerimizde Samsung marka Enterprise NVMe SSD diskler kullanıyoruz. Kullandığımız diskler 3.500MB/s'ye kadar okuma ve yazma hızlarıyla eşsiz bir performans sunuyor. Sunucularımızın sahip olduğu yüksek I/O değerleri, veritabanı sorguları gibi karmaşık işlemlerde dikkat çekici bir şekilde farkını ortaya koyuyor.

vds ram icon
vds işlemci icon

Sunucular için özel dizayn

Yeni Nesil Xeon İşlemciler

VDS Server hizmetlerimizde Samsung marka Enterprise NVMe SSD diskler kullanıyoruz. Kullandığımız diskler 3.500MB/s'ye kadar okuma ve yazma hızlarıyla eşsiz bir performans sunuyor.

Sunucularımızın sahip olduğu yüksek I/O değerleri, veritabanı sorguları gibi karmaşık işlemlerde dikkat çekici bir şekilde farkını ortaya koyuyor.

En iyi sanallaştırma

Lider Sanallaştırma Teknolojisi

Sanallaştırma endüstrisinin öncüsü olan VMware altyapısını kullanan VDS Sunucu paketlerimiz, kesintisiz performans ve mükemmel stabilite ile dedike kaynakları bir araya getirerek modern bir altyapı sunar.

VMware sanallaştırma teknolojisi, iş yüklerinizin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayarak, iş sürekliliğinizin kesintisiz bir şekilde devam etmesine yardımcı olur.

vds sanallaştırma icon
vds yedekleme icon

Verileriniz daima güvende

Modern Veri Koruma

Yedeklilik, herhangi bir felaket senaryosuna karşı hazır olmanızı sağlayan kritik bir önlemdir. Veeam Backup yedekleme çözümleriyle, işletmenizin verileri her gün düzenli olarak güvenli harici yedekleme sunucularımızda korunur. Verilerinizin günlük olarak yedeklenmesi, iş sürekliliğinizi sağlama konusunda güçlü bir güvence sunar ve olası veri kaybı durumlarında bile kritik bilgilerinizi geri yüklemenizi kolaylaştırır.

Yedekleme hizmeti opsiyonel bir hizmettir ve ayrıca satın alınması gerekmektedir.

VDS Sunucu Hakkında Bilgi Bankası İçerikleri

Sunucu yönetimine dair içeriklerimize Hostware bilgi bankası aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

uzak masaüstü bağlantısı kurma

Windows VDS sunucuma nasıl bağlanırım?

"Windows VDS sunucuma nasıl bağlanırım?" sorusunu yanıtladığımız bilgi bankası içeriğimize göz atın.

Devamını Oku
vds baglanti kurma

Linux VDS Sunucu Bağlantı Kurma

"Linux VDS Sunucu Bağlantı Kurma" ile ilgili bilgi bankası içeriğimize göz atın.

Devamını Oku
vds sunucu güvenliği

VDS Sunucu Güvenliği

"VDS Sunucu Güvenliği" ile ilgili hazırladığımız blog içeriğimize göz atın.

Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

VDS Sunucular hakkında merak ettiğiniz soruları sizin için cevapladık.
Aklınıza takılan diğer sorularınız için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Satın aldığım VDS Sunucu ne zaman aktif olur?

Hizmetinizin teslimatı için herhangi bir bekleme süresi bulunmamaktadır. Siparişleriniz ödeme sonrasında otomatik olarak aktif olmaktadır. Müşteri paneli aracılığı ile işletim sistemi kurulumu gerçekleştirerek sunucunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Sipariş oluşturma ve işletim sistemi kurulumu işlemleri ortalama 60 saniye sürmektedir.

Sunucularda hangi işlemci ve disk modelleri kullanılıyor?

Tüm hizmetlerimizde Intel Xeon E-5 serisi işlemciler kullanılmaktadır. Xeon serisi işlemciler yüksek performans ve güvenilirlik sunmaktadır.

Disk olarak yüksek IOPS ve TBW değerlerine sahip Samsung marka datacenter SSD'ler kullanılmaktadır.

Paketime ek olarak CPU, Ram ve Disk satın alabilir miyim?

Evet, mevcut paketinizin yetersiz kalması durumunda ekstra CPU, Ram ve Disk alanı satın alabilirsiniz. Ek kaynak alımlarında herhangi bir erişim kesintisi veya veri kaybı yaşanmamaktadır.

Kurulabilir işletim sistemleri nelerdir?

VDS Sunucu paketlerimizde linux tabanlı CentOS, Ubuntu, Debian işletim sistemlerinin yanısıra Windows Server işletim sistemini müşteri panelinizden 60 saniye içerisinde kurabilirsiniz. Farklı işletim sistemi kurulumu talepleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz hosting kontrol paneli kurulumu sağlıyor musunuz?

Talebiniz doğrultusunda panel kurulumları ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. Lisansa tabii olan panellerin lisansları ayrıca satın alınmalıdır.

Yedekleme hizmetiniz var mı?

Evet, kötü senaryolara karşı verilerinizi güvende tutmak ve olası veri kayıplarını engellemek için yedekleme hizmeti sunuyoruz. Yedekleme hizmeti ile verileriniz, tercihinize göre günlük, haftalık veya aylık olarak harici yedekleme sunucularımızda güvenle saklanır.

Yedekleme hizmeti opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Satın almış olduğum paketi daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet, satın aldığınız paketi dilediğiniz zaman ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilirsiniz. Yalnızca bir kaç saniyede, verilerinizde herhangi bir kayıp olmaksızın paketinizi yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

Kaç adet IP adresi satın alabilirim?

Tüm VDS Sunucu paketlerinde 1 adet IPv4 adresi ücretsiz olarak verilmektedir. Her sunucu için maksimum 10 adet IPv4 satın alınabilmektedir.

Daha fazla IP adresine ihtiyacınız varsa, müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sunucular hangi veri merkezinde barınmaktadır?

VDS Sunucu hizmetlerimiz Türkiye'nin önde gelen veri merkezlerinden biri olan Bursa merkezli DGN Teknoloji'de barınmaktadır.

Hangi ödeme yöntemlerini kullanıyorsunuz?

Hizmet alımlarınızı dilerseniz banka/kredi kartlarınız ile gerçekleştirebilir veya havale/eft yöntemini tercih edebilirsiniz.

Sizin İçin Buradayız!

Sizin için en uygun hizmeti seçmenizde yardımcı olabilmek adına profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • 0850 840 7606 Müşteri Destek Hattını Arayın
  • destek@hostware.com.tr E-posta ile Bilgi Alın
  • Canlı Destek Canlı Desteğe Bağlanın