TANIŞMAMIZA ÖZEL FIRSAT:
GÜN : SA : DK : SN
Sizin Kadar Benzersiz Bir Domain Bulun.

Ucuz Domain Sorgulama

Hayalinizdeki alan adını yüzlerce yeni TLD(Alan adı uzantısı) arasında, en uygun fiyatlarla tescilleyin. Üstelik ₺179,90’dan başlayan fiyatlarla.

  • .com ₺466,66 ₺349,85
  • .net ₺561,58 ₺421,19
  • .org ₺323,76 ₺242,86
domain sorgulama

Sizin için seçtiklerimiz

Popüler Domain Uzantılarını En İyi Fiyatlarla Tescilleyin

Domain (Alan Adı) Hizmetleri Özellikleri

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullanıcı dostu arayüze sahip Hostware Domain Kontrol paneli sayesinde domaininizi kolayca yönetebilirsiniz.

Yapım Aşamasında Sayfası

Web sitenizi henüz yayınlanmaya hazır değilseniz ücretsiz "yapım aşamasında" sayfamızı kullanabilirsiniz.

Üretsiz Domain Yönlendirme

Satın aldığınız domaini dilerseniz farklı bir web sitesine ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz.

Whois Gizleme Servisi

Kimlik bilgilerinizi domaininiz üzerinde gizlemek istiyorsanız "Domain privacy" servisimizden faydalanabilirsiniz.

Domain Transfer Kilidi

Domaininizde transfer kilidini aktif ederek kötü senaryolara karşı izinsiz domain transferi yapılmasının önüne geçebilirsiniz.

Nameserver Yönetimi

Domaininiz üzerinde tamamen ücretsiz şekilde dilediğiniz kadar ad sunucusu(nameserver) oluşturabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Domain tescili, transferi veya yenileme
işlemlerinde size yardımcı olmamızı ister misiniz?
İletişim Bilgileri

İlk adım olarak

Bir Alan Adı Seçin

Web site yayınlamanın ilk adımı bir domain tescillemektir. Web sitenizin adını belirledikten sonra .com, .net gibi yüzlerce domain uzantısı arasından web siteniz için uygun olan domaini tescilleyin.

alan adı sorgulama
hosting satın al

Hızlı Bir Web Sitesi için

Hosting Paketlerimizi İnceleyin

Bir web sitesi yayınlamak için ihtiyacınız olan şeylerden biriside hosting hizmetidir. CPanel altyapısıyla sunduğumuz sınırsız web hosting paketlerimiz ile web sitenizin ihtiyacı olan tüm altyapıyı sizler için sunuyoruz.

Düzenlemelerinizi Yaptıktan Sonra

Web Sitenizi Yayınlayın

Domaininizi tescilleyip web hosting paketinizi seçtiniz. Artık web sitenizi yayınlamaya hazırsınız. Hostware Web Site Kurucu sayesinde web sitenizi kolayca düzenleyebilir ve yayına alabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz!

web site yayınlama

Domain Satın Alma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Domain satın alırken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için yazdık.

Domain (Alan Adı) nedir?

Domain veya alan adı, hatırlanması zor olan IP adreslerinin yerine kullanılması için geliştirilmiş isimlendirme yöntemidir.

Domain sorgulama nedir?

Domain sorgulama, satın almayı planladığınız domain (alan adı)in daha önce satın alınıp alınmadığı kontrol etmek için yaptığınız işleme verilen isimdir. Sayfamızın üst bölümünde bulunan sorgulama bölümünden hayalinizdeki domaini sorgulayabilir, kullanıma müesaitse saniyeler içerisinde tescil edebilirsiniz.

Domain transferi nedir?

Domain transferi, tescil edilmiş bir alan adının kullanıcılar veya kayıt operatörleri arasında transfer edilmesi işlemidir.

Neden domainimi Hostware'a transfer etmeliyim?

Sunmuş olduğumuz düşük transfer ücretleri ile alan adınızı Hostware'a transfer ettiğinizde domain süreleriniz otomatik olarak 1 yıl uzar ve bir çok ücretsiz domain servisimizi tek bir çatı altında kullanma kolaylığına erişirsiniz.

Domain transferi nasıl yapılır?

Domain transferi işlemini başlatabilmeniz için öncelikle domain kayıt öperatörünüzden transfer kodunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. Transfer kodunuz ile domain transfer servisimiz üzerinden işlemleri kolaylıkla başlatabilirsiniz.

Whois bilgisi nedir?

Domain whois bilgisi, ilgili domainin kim tarafından, hangi tarihte alındığı, hangi firmadan alındığı gibi bilgileri içeren sahiplik bilgileridir. Domain alırken kullanmış olduğunuz whois bilgileri mutlaka doğru ve güncel olmalıdır. Doğru ve güncel olmayan whois bilgileri nedeniyle satın almış olduğunuz domain ICANN tarafından askıya alınabilir.

Whois gizleme servisi nedir?

Whois gizleme servisi, kişisel bilgilerinizin kötü amaçlı kullanımlarını önlemek amaclıyla Hostware tarafından sunulan ücretsiz bir servistir. Whois gizleme özelliği ile satın almış olduğunuz domainlerinizin whois bilgisini gizleyebilirsiniz.

Satın aldığım domain ne kadar sürede aktif olur?

Hostware üzerinden satın alacağınız domainler sipariş sonrası herhangi bir bekleme süresi olmaksızın otomatik olarak aktif olacaktır. Satın almış olduğunuz domaini müşteri paneliniz üzerinde bulunan alan adlarım menüsünden yönetmeye başlayabilirsiniz.

Domain kontrol panelinde hangi özellikler mevcut?

Hostware domain kontrol paneli ile, dns yönetimi, whois yönetimi, domain transfer kilidi gibi bir çok özelliği ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Domain satın aldım, ne yapmalıyım?

Domain satın almak, web sitenizi yayınlamak için atmış olduğunuz ilk adımdır. Web sitenizi yayınlamak için domain ile birlikte bir hosting paketi satın almanız gerekmektedir. Hostware sınırsız hosting paketleri ile birlikte artık web sitenizi yayına almaya hazırsınız!

Sizin İçin Buradayız!

Sizin için en uygun hizmeti seçmenizde yardımcı olabilmek adına profesyonel müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • 0850 840 7606 Müşteri Destek Hattını Arayın
  • destek@hostware.com.tr E-posta ile Bilgi Alın
  • Canlı Destek Canlı Desteğe Bağlanın